تور تبریز

تور تبریز

 هماهنگی تلفنی: 

۰۹۳۰۴۵۰۶۶۰۴

 

 

 


وجود مناطق ساحلی در ایران، این کشور را به یکی از کشور‌های خوش آب و هوا تبدیل کرده است. شهر‌های جنوبی ایران که در کنار ساحل خلیج فارس واقع شده‌اند دارای آب و هوایی گرم و مرطوب هستند و این موضوع باعث شده که در فصل‌های سرد سال گردشگران زیادی به جنوب ایران سفر کنند. یکی از این شهر‌های جنوبی که هر سال مسافران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند شهر ساحلی بوشهر است.

برای رزرو تور بوشهر شما به آسانی می توانید از طریق ساب گشت اقدام کنید. لیست تور های ارائه شده در این سایت هر لحظه به روز رسانی شده و شامل برنامه های جذابی خواهند بود. برای اینکه اطلاعات بیشتری از این تور به دست آورید، با  ما تماس بگیرید. کلیه قیمت های ارائه شده در تور بوشهر به نوع وسیله نقلیه و سپس هتل وابسته هستند. البته معیار های دیگری نیز وجود دارند که می توانند این قیمت را بالا یا پایین ببرند. اما در اصل، اولویت های یاد شده در این رابطه تنها موارد مهم را تشکیل می دهند.

شماره تماس فروش تور:

09304506604

شرح تور : ( هماهنگی تلفنی )

اطلاعات تکمیلی

شرایط و مقررات مهم

 

لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از کارشناسان ساب گشت اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

  • اقامت:
    • در سفرهای گروهی، ساب گشت تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد. با این حال ساب گشت در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران خواهد نمود.