تورهای گروهی

دفتر گردشگری شرکت ساب خوزستان

با رویکردی نوین و طراحی و اجرای سفرهای گروهی علمی ، تفریحی و مذهبی برای خانواده محترم صنعت آب و برق خوزستان  ،   طراوت و شادی را به زندگی شخصی ، شغلی و اجتماعی همکاران تقدیم می دارد.

بدون شک “سفر ” کاوش در جهان هستی است برای کشف ناشناخته‌ها و مکان‌های جدید،ارتباطات بصری ،  آشنایی با مردم و فرهنگ‌های جدید که در نهایت  آسایش و شادابی اعضای خانواده و پیشرفت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت . سفر های گروهی مرزهایی را که در ذهنمان ساخته‌ایم را از هم گسسته و تجربه‌های زیادی به ما می‌آموزد.

 از جمله راههای ارتباطی دیگر، سایت ساب گشت با امکان تهیه بلیط و مشاهده جزئیات تورهای هفتگی خدمتتان معرفی می گردد.

مدیریت موفق گردشگری شرکت ساب خوزستان با اجرای تورهای هدفمند  آموزشی ، تفریحی و علمی برای گروه های سنی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان خدمتی شایسته را به همکاران عزیز و خانواده محترم آنها ارائه می نماید که افزایش بی سابقه تعداد تورها به ۱۸ سفر برای ۷۶ نفر از همکاران در بازه ۳ ماهه، نشان از رضایت خانواده ها و موفقیت در اصلاح  خدمات نوین گردشگری این شرکت است .

این اقدامات ارزنده با تمام ملاحظات ویژه سفرهای گروهی “همکاران و خانواده ایشان” ، با نرخ صنعت آب و برق و همراهی اختصاصی نمایندگان شرکت ساب خوزستان انجام می گیرد.

 

 

 


شماره تماس دفتر گردشگری:

09304506604

دانشجویان ، گروه های طبیعت گردی و همه علاقه مندان به بازدید گروهی از سدها ، تأسیسات آبی و فضای پیرامون آنها و همچنین متقاضیان سفر به  اماکن مذهبی ، تفریحی و گردشگری کشور می توانند ضمن هماهنگی با دفتر گردشگری شرکت ساب خوزستان به شماره  ۰۹۳۰۴۵۰۶۶۰۴     نسبت به ثبت نام انفرادی و گروهی و استفاده از تخفیفات و بسته های تشویقی ویژه صنعت آب و برق اقدام نمایند .

 از جمله راههای ارتباطی دیگر، سایت ساب گشت با امکان تهیه بلیط و مشاهده جزئیات تورهای هفتگی خدمتتان معرفی می گردد.

اطلاعات تکمیلی

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از کارشناسان ساب گشت اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

  • اقامت:
    • در سفرهای گروهی، ساب گشت تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد. با این حال ساب گشت در حد توان و امکانات محل اقامت، حداکثر همکاری را با همسفران خواهد نمود.